presents

Tallinn Music Week

27.03. – 2.04.2017

TMW on Euroopa juhtivaid uue muusika ja linnakultuuri festivale

Eesti iseseisvuse taastamise 25. aastapäeva puhul esinevad roosiaias armastatud Eesti muusikud

Sel laupäeval, 20. augustil kutsub Toomas Hendrik Ilves viimast korda Vabariigi Presidendina külalised presidendi kantselei roosiaeda, et tähistada meie riigi iseseisvuse taastamist. Kuna tegemist on ühtlasi ka ümmarguse tähtpäevaga – iseseisvuse taastamisest möödub tänavu 25 aastat, järgneb juba ilusaks traditsiooniks kujunenud vastuvõtule kell 22.00 Eesti muusikute kontsert, mida korraldab koostöös presidendi kantseleiga Tallinn Music Week. […] Loe edasi…
19th august 2016

President Toomas Hendrik Ilves jagab Positivusel TMW suvemajas autogramme oma vinüülplaadile

President Toomas Hendrik Ilvese kogumikplaadi “Teenage Wasteland – Lemmikud aastatest 1963–1978” juuli alguses ilmunud vinüülversiooni saab soetada 15.-17. juulini Lätis Positivus festivalil Tallinn Music Weeki (TMW) suvemajakeses. Pühapäeval, 17. juulil kell 19:30 toimub samas ka president Ilvese autogrammitund. Kirgliku muusikasõbrana tuntud president Toomas Hendrik Ilves on varemgi Positivusel käinud. 2013. aastal nautis riigipea Salacriva mändide […] Loe edasi…
15th juuli 2016

Positivus festivalil astub sel nädalavahetusel üles 18 Eesti artisti. Ainult Positivuse ajaks tulevad müüki erihinnaga TMW passid!

Lätis Salacgrivas sel nädalavahetusel, 15.-17. juulil toimuval Baltimaade suurimal muusikafestivalil Positivus esineb kolmel laval tervelt 18 Eesti artisti. Uut Eesti muusikat esitlevad Positivusel Tallinn Music Week, Läti plaadifirma ja muusikaklubi I Love You ning Red Bull Academy. Tänavu 10. aastapäeva tähistav Positivus on Baltimaade suurim ja olulisim suvine muusikafestival, mida külastab igal aastal üle 30 […] Loe edasi…
12th juuli 2016

Tallinn Music Week esitleb südasuvisel Positivus festivalil seitset Eesti artisti

15.-17. juulil Lätis mereäärses Salacgriva linnakeses toimuval Baltimaade suurimal muusikafestivalil Positivus esitleb juba kuuendat korda uut Eesti muusikat ka Tallinn Music Week (TMW). TMW ning Riia kontsertklubi Palladium ühislaval astuvad sel aastal üles 7 Eesti bändi. Kokku on Positivuse programmi tänaseks kinnitatud 14 Eesti artisti.  TMW tänavune Positivuse kava on jaotatud kõigile kolmele festivalipäevale. Reedel, […] Loe edasi…
2nd juuni 2016

Tallinn Music Week otsib maailma parimat assistenti

Tallinn Music Week / Musiccase otsib oma tiimi maailma parimat assistenti!   Sa oled täpselt see, keda vajame, kui: Oled korrektne ja omad silma detailidele Suudad hallata exceli tabeleid, memosid ja aruandeid ning luua kaosest kord ja süsteem Oled iseseisev ja algatusvõimeline, suudad protsesse juhtida ja täide saata ning märkad asju, mida saab parandada ning […] Loe edasi…
12th mai 2016

Festivalipass

Festivalipass, mis kehtib 30.-31. märtsil ning 1. aprillil kõigis TMW muusikaprogrammi esitlevates klubides, on TMW veebipoes müügil hinnaga:

15.-17. juuli 30 EUR

18. juuli – 31. august 35 EUR

1. september – 30. november 40 eur

1. detsember – 31. jaanuar 45 eur

1. veebruar – 28. veebruar 50 EUR

1. märts – 2. aprill 60 eur

 

Festivalipasse on saadaval piiratud koguses. Kui festivalipassid on välja müüdud, saab kõigile kontsertidele alates veebruarist osta Piletilevist üksikpileteid.

 

Soodustused Nordea panga ja Telia klientidele

 • Nordea Stockmanni Mastercardi ja Nordea Crediti kaardi omanikele 10%
 • Goldi krediitkaardi omanikele 20%
 • Platinumi krediitkaardi omanikele 30% festivalipassi ja kontserdipileti hinnast.

Täpsema info soodustuse rakendamise kohta leiab Nordea ja Telia iseteeninduskeskkondadest. Ostes soodushinnaga pileti või festivalipassi, ei kehti täiendavad sooduspakkumised.

Festivalipassi tingimused

 • Festivalipass tuleb välja vahetada festivali käepaela vastu!
  Vahetuskohad on järgmised:

  • 27.03–1.04, 9-21 Viru Keskuses TMW infopunktis (keskuse aatriumis)
  • 27.03-1.04, 12-22 TMW pop-up restoranis Disaini- ja arhitektuurigaleriis (Pärnu mnt 6)
  • 29.03–1.04, 10-00 Nordic Hotel Forumis (Viru väljak 3) festivali infopunktis
 • Festivalipass / käepael annab võimaluse liikuda vabalt festivali kontserdikohtade vahel, tagades sissepääsu 31.03, 1.04 ja 2.04 kõigisse programmi kuuluvatesse klubidesse (kava: www.tmw.ee) juhul, kui konkreetne klubi ei ole hetkel ülerahvastatud. Kui klubi on täis, lastakse külalisi sisse järjekorra alusel täpselt niipalju, kui neid välja tuleb.
 • Kui soovid kindlasti näha konkreetse artisti kontserti, soovitame kohale minna pool tundi enne kontserdi algust. Kuna rahvast liigub festivalinädalal klubide vahel palju, võib klubisse sisse saamiseks kuluda pisut aega, hoolimata sellest, kas oled üksikpileti või festivalipassi omanik.
 • Ostes üksikpileti konkreetsesse klubisse, garanteerib see sissepääsu piletil märgitud kuupäeva ja klubi raames. Klubist väljudes kaotab pilet kehtivuse.
 • TMW festivali kontsertidel, mis lõppevad peale 23:00 on vanusepiirang 18 eluaastat ning festivali külastajatele kehtivad igas erinevas kontserdikohas ja klubis kehtestatud majareeglid.
 • Festivalipassi annab soodustusi “TMW Maitsed” restoranides 27. märtsist – 2. aprillini.
 • Festivalipass ei anna sissepääsu Tallinn Craft Beer Weekendile.

Tallinn Music Weeki festivalipassid on saadaval meie partnerite kaudu Soomes, Lätis, Leedus, Venemaal.