Lasteprogramm | Tallinn Music Week

Lasteprogramm

Koolilastele suunatud muusikasündmus, mille eesmärgiks on anda lastele võimalus osaleda töötubades ja luua koos uute tuttavatega midagi põnevat ning saada ehe kontserdielamus.

TMW lasteprogramm 2017 raames toimusid töötoad väikestele muusikasõpradele Eesti Lastekirjanduse Keskuses (Pikk 73)

 

Lapsed reivivad / Tõnu Tunnel

 

 


Reigo Ahven ja trummid

 

Tuntud multitalent ja trummar Reigo Ahven jagas rütmimaailma saladusi. Teemaks laulude loomine, jagas meie tuntumaid lauljaid Lenna oma kogemusi – kuidas ta laule oma repertuaari võtab, kellega koostööd teeb, kas kirjutab ise või kellegagi koos. Võimalus oli ka ise laululoomist proovida. Elektronmuusik, loodushelide salvestaja ning helikujundaja Taavi Tulev tutvustas lihtsat viisi, kuidas luua elektrooniline interaktiivne heliinstallatsioon. Kaulja ning laulukirjataja Lepatriinu näitas, kui lihtne on elektrooniliselt muusikat luua ning millised võimalused on MIDI kasutamisel. Ukraina päritolu muusik Ruslan Trochynskyi tutvustas Ukraina rahvapille ning tõi välja Eesti ja Ukraina muusika erinevusi ja sarnasusi. DJ, “MustMesi” klubiürituste sarja vedaja, Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu liige ning poliitik Heidy Purga viis läbi töötoa DJ- ja raadiotööst.

Taavi Tulev / Siim Kuusemäe

 

Lepatriinu / Kristi Mitrofanov


LEPATRIINU
 ja elektroonika, kell 14:15-15:00 

Särav ja armas  Kui võimalik, võib võtta kaasa mõne endale meelepärase pilli – soovitatavalt väiksema, kontrabassiga pole mõtet tulla –, võib olla kasvõi muna/šeiker, triangel, suupill vms, aga võib ka tulla lihtsalt hea tujuga, sest inimese hääl on ka instrument.

Ruslan Trochynskyi ja tammetõru