Linnalava | Tallinn Music Week
25.–31. Märts 2019 – Tallinn

Linnalava

Festivali muusikaprogrammis üles astuvate artistide tasuta kontserdid kohvikutes, poodides, galeriides, kontorites ja teistes tavatutes paikades üle linna.

NELJAPÄEV, 5. aprill

Telia esitleb: Viru keskuse linnalava
(Viru Väljak 4/6)

12:30 Rahvusooper Estonia poistekoor Juhanid
13:00 Samurai Champs (CA)
13:45 Andres Roots & Anneli Kadakas (EE)
14:30 Alaska Dreamers (LV)


Solaris Keskuse Disainitänava linnalava

(Estonia pst 9)

14:00 The Queen of Spades (EE)
15:00 Ätna (DE)
16:00 Cari Cari (AT)


NOP linnalava

(Köleri 1)

15:30 Sattuma (RU)
16:30 Maria Kalaniemi & Eero Grundström (FI)


Kuku raadio esitleb:
Raamatupood Puänt linnalava

(Pärnu mnt 4)

13:00 Mirjam Tally – The Voyager (Unejõgi (SE))
14:00 Kytami (CA)
15:00 Mick Pedaja (EE)

 

REEDE, 6. aprill

Telia esitleb: Viru keskuse linnalava
(Viru Väljak 4/6)

14:00 Arlo Maverick (CA)
14:45 Wojtek Mazulewski Quintet (PL)
15:30 Rüüt (EE)
16:15 Mongooz and the Magnet (HU)

 

Solaris Keskuse Disainitänava linnalava
(Estonia pst 9)

13:00 Tronden (EE)
14:00 Tekstur (RU)
15:00 Mick Pedaja (EE)

 

Balti Jaama Turu ja Humalakoja linnalava
(Kopli 1)

15:00 Mörk (HU)
15:45 Púr Múdd (EE)
16:30 Kalàscima (IT)


Eesti Rahvusraamatukogu linnalava

(Tõnismägi 2)

12:45 Resina (PL)
13:30 Pocket Knife Army (NL)
14:15 Shida Shahabi (IR)
15:00 Mauno Meesit (EE)


H&Mi Tallinna showroom

(Roseni 8, III korrus)

16:00 I Wear* Experiment (EE)
16:45 Meriheini Luoto (FI)
17:30 Frankie Animal (EE)


Homeart linnalava

(Telliskivi 60A-A2)

13:30 Gram-of-Fun (EE)
14:15 Tuulikki Bartosik (EE)
15:00 Podruga (LV)

 

Nordic Hotel Forumi sviit nr 664
(Viru väljak 3)

13:00 Evestus (EE)
14:00 The Magnettes (SE)
15:00 EiK (EE)

 

Temnikova & Kasela Galerii linnalava
(Lastekodu 1)

16:15 Kaukolampi (FI)
17:00 Aleksei Taruts (RU)
17:45 Mart Avi (EE)

 

LAUPÄEV. 7. aprill

Telia esitleb: Viru keskuse linnalava
(Viru Väljak 4/6)

13:00 The Cool Quest (NL)
13:45 Steps To Synapse (EE)
14:30 Polifauna (LV)
15:15 1teist/2EXXXA (EE)
16:00 Sibyl Vane (EE)
16:45 Alluri (IN)


Solaris Keskuse Disainitänava linnalava

(Estonia pst 9)

14:00 Frankie Animal (EE)
15:00 Karpov not Kasparov (RO)
16:00 Fever Dream (IS)


Biit Me plaadipoe linnalava

(Viru 3-5)

14:45 Rick Feds (LV)
15:30 Inner (FI)
16:15 The Hanged Man (SE)


Drive It Up kitarrikool

(Jakobsoni 14)

12:15 Sibyl Vane (EE)
13:00 The Queen of Spades (EE)
13:45 PK Keränen (FI)


JOOKS Rattastuudio linnalava

(Telliskivi 60A-B)

16:00 КУКЛА (SI)
16:45 KKPalmy x Mick Moon (EE)
17:30 Bucharest (IL)


KÄRBES Kitchen&Bar linnalava

(Telliskivi 60A-C1)

12:30 Malneirophrenia (IS)
13:30 Avoid Dave (EE)
14:30 Piwai (US)
15:30 Hildur (IS)


Solaris Keskuse Apollo Raamatupoe linnalava

(Estonia pst 9)

13:30 Forrò miòr (IT)
14:30 Söndörgő (HU)
15:30 NEØV (FI)


Stella Soomlais Stuudio linnalava

(Telliskivi 62)

12:00 Rainer Ild
12:45 Lepatriinu
13:30 ELIZABETE BALČUS (LV)


Velvet Disainiagentuuri linnalava

(Telliskivi 60A-B)

12:00 Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL)
13:00 Bakey x Kakora (BY)
14:00 Elephants From Neptune (EE)

Olen käinud paljudel muusikafestivalidel, ent ei osanud ealeski arvata, et võin end leida paljajalu kellegi kodus kontserti nautimas. Etteaste eel avanes ka võimalus pere noorimalt tütrelt küspsiseid ja kohvi osta. Tere tulemast Tallinn Music Weekile!

Laura Studarus, MTV Iggy (USA)