Muusikafestival | Tallinn Music Week

Muusikafestival

Neljapäev, 5. aprill
Reede, 6. aprill
Laupäev, 7. apri

Üle 200 artisti meilt ja mujalt astub üles Tallinna parimates klubides, kontserdi- ja teatrisaalides. Esindatud on kõikvõimalikud muusikastiilid põrandaalustest tulevikunimedest tabelitähtedeni, folgist elektroonikani, džässist metalini. Muuhulgas sisaldab muusikafestival ka laiahaardelist klassikalise ja nüüdismuusika heliloojate ning interpreetide programmi.

Erinevaid muusikažanreid hõlmava kontsertkava koostab laekunud esinemistaotluste põhjal laiapõhjaline programmitiim, millesse kuuluvad Eesti ja välismaiste muusikaettevõtete esindajad, ürituste korraldajad ning oma žanri parimad asjatundjad.
Kümnendat korda aset leidva linnafestivali esinejate nimestik kuulutatakse välja 2018. aasta jaanuari ja veebruari jooksul.

Festivalipasse saab osta TMW veebipoest. Üksikpileteid tulevad müüki 2018. aasta jaanuaris.

Soovitame avastada ka 2018. aasta veebruaris-märtsis välja kuulutatava TMW linnalava programmiga ehk festivalil üles astuvate artistide tasuta kontsertidega kohvikutes, galeriides, plaadi- ja raamatupoodides, kodudes ja teistes tavatutes paikades üle linna.

Festival teeb kõik endast oleneva, et tagada festivalipaikades ligipääs ka erivajadustega inimestele.


TMW 2017 artistid

TMW 2017 kava

 

 

“Tallinn Music Week on muusikaline sulatusahi. Seda festivali eristab teistest omataolistest pakutava muusika haare: klassika, Estonian Voices, koorilaul, džäss ja folk täiendamas kõikvõimalikke pop-rock-metal-indie-tantsumuusika avaldumisvorme.”

Kieron Tyler, the Arts Desk