Muusikafestival | Tallinn Music Week
25.–31. Märts 2019 – Tallinn

Muusikafestival

Ligi 200 artisti meilt ja mujalt astub üles Tallinna parimates klubides, kontserdi- ja teatrisaalides. Esindatud on kõikvõimalikud muusikastiilid põrandaalustest tulevikunimedest tabelitähtedeni, folgist elektroonikani, džässist metalini. Muuhulgas sisaldab muusikafestival ka laiahaardelist klassikalise ja nüüdismuusika heliloojate ning interpreetide programmi.

TMW 2019 muusikafestivalil osaleda soovivate artistide taotlusvoor algab 3. septembril 2018.

Neljapäev, 28. märts
Reede, 29. märts
Laupäev, 30. märts

Erinevaid muusikažanreid hõlmava kontsertkava koostab laekunud esinemistaotluste põhjal laiapõhjaline programmitiim, millesse kuuluvad Eesti ja välismaiste muusikaettevõtete esindajad, ürituste korraldajad ning oma žanri parimad asjatundjad. Kümnendat korda aset leidva linnafestivali esinejate lõplik nimestik kuulutatakse välja märtsi jooksul. Festivalipasse saab osta TMW veebipoest ning üksikpileteid Piletilevist.

Tutvu festivali kavaga

Loe lähemalt kinnitatud artistidest:

TMW nüüdismuusika õhtut Loomelootsikus esitlevad Briti plaadileibel 130701 / FatCat ja Japan Sound Portrait

TMW juubelifestivali kavasse lisandusid Ewert and the Two Dragons, Maria Faust ning Kristjan Järvi juhitud avakontsert Vene Kultuurikeskuses

TMW juubelifestivali muusikaprogrammi lisandus 100 uut artisti

TMW juubelifestivali muusikaprogrammi lisandus ligi poolsada uut artisti

TMW avalikustas juubelifestivali muusikaprogrammi esimesed artistid

Soovitame avastada ka 2018. aasta veebruaris-märtsis välja kuulutatava TMW linnalava programmiga ehk festivalil üles astuvate artistide tasuta kontsertidega kohvikutes, galeriides, plaadi- ja raamatupoodides, kodudes ja teistes tavatutes paikades üle linna.

Festival teeb kõik endast oleneva, et tagada festivalipaikades ligipääs ka erivajadustega inimestele.

TMW 2018 artistid

TMW 2018 kava

 

 

“Tallinn Music Week on muusikaline sulatusahi. Seda festivali eristab teistest omataolistest pakutava muusika haare: klassika, Estonian Voices, koorilaul, džäss ja folk täiendamas kõikvõimalikke pop-rock-metal-indie-tantsumuusika avaldumisvorme.”

Kieron Tyler, the Arts Desk