Eesti muusikaturu fookuspäev

Neljapäev, 6. aprill 2023

Erinevate Tubade Klubi (Telliskivi 60-A1 IV korrus, Tallinn)
Jägitav ka digiplatvormil.

6. aprillil Erinevate Tubade Klubis kolmandat korda toimuva Eesti muusikaturu fookuspäeva programm koosneb ettekandeist, ümarlaudadest, aruteludest ja esitlustest. Ootame osalema muusikavaldkonna ettevõtjaid ja spetsialiste, sealhulgas muusikaorganisatsioonide töötajaid, omavalitsuste kultuurijuhte, üritustekorraldajaid, managere, meedia esindajaid ja muidugi ka muusikuid üle Eesti. 

Programm nüüd avalik, tutvu programmiga lähemalt siin


Muusikaturu fookuspäevale järgneb Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad (EMEA) gala Kultuurikatlas, kus tunnustatakse meie muusikavaldkonna aasta silmapaistvamaid tegijaid.


Eesti muusikaturu fookuspäeva passid hinnaga 45 eurot (alates 30. märtsist 49 eurot), digipassid hinnaga 20 eurot ning fookuspäeva ja EMEA ühispass hinnaga 115 eurot (alates 30. märtsist 119 eurot) on müügil TMW veebipoes. Pass võimaldab osaleda fookuspäeval nii kohapeal kui ka veebipõhiselt.

Eesti muusikaturu fookuspäeva korraldaja on festival Tallinn Music Week (TMW) koostöös Music Estoniaga. Fookuspäeva toetaja on Kultuurkapital, UNESCO Muusikalinn Tallinn ja Öun Drinks.

EMEA’23 peakorraldaja on Music Estonia koostöös EFÜ, EAÜ ja ELLiga, partneriteks Tallinna linn, Piletilevi, TMW, Kultuurikatel, Radiustech Production ja Öun Drinks.

Muusikaturu fookuspäev 2021. Foto: Aron Urb