Lemmikartist | Tallinn Music Week
2-8 Aprill 2018 – Tallinn

Lemmikartist

Tallinn Music Weeki, Telia ja Spotify publiku lemmiku hääletus.

Võitjad
2017: The Boondocks (EE)
2016: Garbanotas Bosistas (LT)
2015: BA (LT)
2014: Metsakutsu (EE)

Lemmiku valimiseks tuleb minna TMW kodulehele või hääletada TMW äpis*. Artiste on festivaliprogrammis ligi 250 ning lemmikuid võib valida nii kodu- kui välismaiste esinejate seast.

Hääletamiseks veebis: logi myTMW kasutajaga sisse, mine artistide vaatesse ja vali sobiv hinnang 5-tärni skaalal artistidele, kelle poolt soovid hääletada.

Hääletamiseks äpis: 5-tärni skaalal hinnangu andmise võimalus on iga artisti profiilivaates. Kui tahad äppis hääletades osaleda ägeda Bose kõlari loosimises, logi äpis samuti sisse oma myTMW kasutajaga või täida lihtsalt ära oma profiil Settings all.

Hääle võid anda nii mitmele artistile, kui soovid.

Kõik festivalikülastajad saavad hääletada 27. märtsist kuni 5. aprilli südaööni. Võitjad, nii artist kui hääletanu, kuulutakse välja nädal pärast festivali TMW ja Telia Eesti Facebooki lehtedel. Eelnevail aastail on festivalipubliku lemmikuiks hääletatud meie räppar Metsakutsu ja Leedu indiroki bändid BA ja Garbanotas Bosistas.

*Tõmba tasuta nutikas TMW2017 äpp Apple iOS või Android telefonidele või otsi märksõnaga “Tallinn Music Week” või “TMW 2017” Apple App Store või Google Play keskkonnas.