Annette Gentz

Agent ja manager, Annette Gentz / Music & FIlm Arts
TMW is presented by Telia

Annette Gentz on üks Saksamaa olulisimaid filmi- ja lavamuusika agente. Tema ettevõte Annette Gentz / Music & Film Arts juba üle 10 aasta produtseerinud ja kontrollinud Euroopa ja rahvusvaheliste produktsioonide filmimuusikat, tehes koostööd filmiprodutsentide ja -režissööride, koreograafide, teatrite ja ooperimajade, muusikajuhtide, kirjastajate ning plaadifirmadega üle maailma.

Varasemalt on ta tegelenud projektidega, kus filmimuusikat on loonud näiteks Oscari nominent Volker Bertelmann/ Hauschka, Michael Nyman, Hannah von Hübbenet, Max Richter, Frans Bak, Karsten Fundal, Carsten Nicolai/ Alva Noto ja Freya Arde. Kõik artistid, keda ta esindab, on mitmeid auhindu võitnud muusikud, kelle ainulaadsed hääled kõlavad nii Saksamaa kui ka rahvusvahelises kinos.

Lisaks oma talendiagentuuri juhtimisele on Annette Gentz ka Music Estonia, Iceland Musicu ja InMiCS heliloojate labori mentor ning mitmete riiklike ja rahvusvaheliste ürituste, näiteks Reeperbahn-Festival, Berlinale ja Musicboard Berlin, moderaator. Samuti on ta juhtinud mitmeid paneele, mille teemadeks on teise seas olnud muusika ja filmimuusika produtseerimine, artistide vahendamine, loomemajandus kriisi ajal, tehisintellekt ning mitmekesisus ja sooline võrdõiguslikkus filmi- ja lavamuusika sektoris. Annette Gentz on World Soundtrack Academy nõukogu liige.