Benjamin Demelemester

Centre national de la musique (CNM) rahvusvaheline projektijuht

Benjamin Demelemester on Centre National de la Musique (CNM) rahvusvaheline projektijuht. Tema missiooniks on aidata Prantsuse muusikatööstuse professionaalidel (plaadifirmad, tuuriagendid, kirjastajad, mänedžerid jne) oma projekte eksportida ja luua sidemeid rahvusvaheliste professionaalidega üle kogu maailma.

Benjamin on töötanud muusikasektoris 19 aastat bookerina (Zamora Productions), produktsioonijuhina (Festival de Saint-Denis) ja alates 2016. aastast rahvusvahelise projektijuhina CNMi ekspordibüroos. Hetkel Prantsusmaal elav Benjamin on maailmarändur, kes armastab võõrkeeli, žanrifilme ja hääldamatute nimedega bände.

CNM on Prantsuse riiklik organisatsioon, mis pakub Prantsuse muusikasektorile tööriistu ja tugimehhanisme, mis on vajalikud riiklikuks ja üleilmseks arenguks. See on kõigi Prantsuse muusikaprofessionaalide keskus, mille eesmärk on toetada ja edendada laia valikut žanre ning esindada kõiki tööstusharusid – alates salvestatud muusikast kuni live-esinemiste ja kirjastamiseni. Oma erinevate ülesannete kõrvalt toetab CNM Prantsuse muusikatööstuse rahvusvahelist arengut ja pakub teavet Prantsuse artistide, nende tiimide ja riigi muusikasektori kohta, sealhulgas ka nõustamist ja soovitusi, rahastamisprogramme ja tururessursse ning uusimate projektide reklaami soovitusbrändi What France whatthefrance.org kaudu.