Corinne Sadki

CNM Euroopa suhete ja soolise võrdõiguslikkuse tegevjuht

Corinne Sadki on rohkem kui 25 aastat töötanud plaadifirmades (EMI, BMG, Sony Music) turundus- ja kommunikatsioonistrateegiate väljatöötamisel. 2016. aastal asus ta tööle Prantsusmaa muusikaekspordi kontorisse Pariisis (Le Bureau Export). Tema tööülesanneteks oli artistide tahvusvahelise karjääri edendamine, Prantsuse muusikasektori konkurentsivõime soodustamine uutel turgudel ning poliitikute mobiliseerimine muusikasektorit toetamaks.

Alates 2017. aastast on ta EMEE europeanmusic.eu president ja juhtinud Euroopa Komisjoni Euroopa ekspordistrateegia uuringut. Nüüd koordineerib ta uut projekti “Euroopa muusikaekspordi arendamise ja edendamise sammude rakendamine”, mille missiooniks on Euroopa muusikasektori konkurentsivõime ja rahvusvahelise arengu säilitamine rahvusvahelise poliitika võtmeküsimusena.

Nüüd on ta Prantsuse riikliku muusikaorganisatsiooni Center National de la Musique nõustaja, kes vastutab mh soolise võrdõiguslikkuse eest ning julgustab muutusi Prantsusmaa muusikasektoris ja mujal suurema kaasamise ja mitmekesisuse nimel.