Jamie Ford

Honeymooner asutaja, Concrete artistimanager, Byta.com artisti- ja leibliteenuste juht
TMW is presented by Telia

Lisaks muusikamaailmas artistina tegutsemisele, omandas Jamie muusikaproduktsiooni bakalaureusekraadi aastal 2014. Pärast lõpukursusel korraga kolmes kohas praktika omandamist - Wichita Recordings leibli juures, muusika idufimas, ning kontserdikohas The Joiners - asus Jamie tööle Southamptoni uusimas kontserdikohas The 1865. Seal tõusis ta kiiresti promootori assistendist turundus-, reklaami- ja booking juhiks, ning lülitas kontserdipaiga UK tuuride võrgustikku. Ta on töötanud selliste artistidega nagu DMA’s, Circa Waves, Iron Maiden’s Steve Harris, The Story So Far, Levellers, Warren Haynes (Gov’t Mule / Allman Brothers Band), jpt.

Jamie asutas ka enda kontserdiagentuuri ja plaadileibli, ning viimaste koostööde hulka kuuluvad artistid nagu Fontaines DC, black midi, Shame, Fat White Family, Aldous Harding, Stella Donnelly, Sports Team, Alex Cameron ja Gus Dapperton. Lisaks on ta manager, kel on kogemust nii digivaldkonna, kirjastamise, tuurikorralduse, artistiarenduse, ning stuudioprojektidega.

Jamie on juhtinud ka rahvusvahelisi kampaaniaid artistide jaoks, ning konsulteerinud turundusprojekte legendaarse Isle of Wight Festivali jaoks. Aastal 2019 õnnestus Jamie’l saada ühele oma artistidest ka süngiprojekt BBC sarja “Peaky Blinders”.