Jim Digby

Event Safety Alliance president
TMW is presented by Telia

Rahvusvahelise MTÜ Event Safety Alliance president ja kaasasutaja Jim on alates organisatsiooni tekkest aastal 2012 üritustega seonduvate ohutusstrateegiate väljatöötamise eest seisnud.

Kunsti- ja meelelahutusmaailmas 37 aastat tegutsenud Jim on suurema osa oma karjäärist juhirollis olnud. Neli korda Top Dogi aasta produktsioonijuhi auhinna ning samuti Parnelli aasta produktsioonijuhi auhinna ja oma panuse eest muusikatööstuse ohutusse Live Designi auhinna pälvinud Jim on tegev ka sihtasutuse Behind the Scenes juhatuses, kus edendab vaimse tervise esmaaabi koolituse kasutusevõttu kogu meelelahutustööstuse ulatuses. Digby on välja töötamas ka õppematerjale, mille eesmärk oleks teha ürituskorralduse valdkonnas teekonda sellist meistrini senisest hõlpsamaks.

Oma töös produktsioonijuhi, suurürituste produtsendi ja projektijuhina on Jim töötanud koos väga mitmekülgse hulga artistidega nagu Linkin Park, Enrique Iglesias, Meghan Trainor, Backstreet Boys, Blues Traveler ja Bolšoi ballett. Viimasel ajal on Jim olnud Saudi Araabia esimese kolmepäevase rahvusvahelise festivali korraldajatiimis (2018, samuti järgnenud aastal aset leidnud teisel tegevusaastal) ja aastal aitas läbi viia Dakari ralli kontsertüritust.