Kaarel Sein

PS Music Events/GRIND promootor & mänedžer

Kaarel Sein on promootor, agent ja artistimänedžer ning ühe Eesti suurima ööelu brändi ja festivali Grind kaasasutaja. Aastal 2020 võitis ta Eesti Muusikaettevõtluse Auhindadel Aasta Mänedžeri tiitli. Alates 2015. aastast on ta olnud aktiivne ka Lõuna-Aafrika muusikamaastikul, toimetades promootori ja DJ-na ning omandades SAE Cape Towni Instituudis bakalaureusekraadi heliproduktsioonis.

Hiljuti on Kaarel keskendunud 360 mänedžmentile artistidega nagu Wateva, Siimi ja nublu. Neist viimane on üks viimase aja nõutumaid Eesti artiste.

Olles väga kirglik audiovisuaalse maailma osas, on Kaarel produtseerinud mitu muusikavideoprojekti, võites Eesti Muusikaauhindadel kaks korda Aasta Muusikavideo tiitli.

Aastatel 2013-2015 oli Kaarel Raadio 2 saatejuht. Üle aastate on Kaarel kogunud mitmekülgset kogemust erinevates ürituse produktsiooni aspektides, seal hulgas lavakonstruktsioon, lava mänedžment, helitehnoloogia jne.

Viimastel aastatel on ta olnud tegev ka krüpto- ja plokiahelamaailmas, arendades krüptovaluuta vahetust ja panustades muusikanõustajana Eesti Web3 startuppi nimega PopSpot.