Shereen Perera

WOW Foundation vanemprodutsent

Shereen Perera on auhinnatud kultuuriprodutsent, kes veedab aega Londoni ja Manchesteri vahel. Ta on viinud läbi üle 250 Ühendkuningriigi ja rahvusvahelise projekti erinevates vormingutes – alates 24-tunnistest digitaalsetest festivalidest, mis käsitlevad COVID-19 mõju naistele ja tüdrukutele kuni rahvusvahelise projekti In Place Of War tüdrukutebändi kaasjuhtimiseni ja ülelinnaliste biennaalide korraldamiseni.

Hetkel on ta WOW Foundationi produtsent, kes korraldab festivale WOW – Women of the World, mis toob sooküsimusi valgustades kokku inimesi üle maailma, et mobiliseerida, aktiveerida ja väärtustada naisi ja tüdrukuid muusikas. WOW produtsendina jälgib ta pidevalt, et mitmekesisus ja juurdepääsetavus selle kõigis vormides oleks tagatud igas kultuuriprojektis. Hiljuti asutas ta WOW esimese spetsiaalse muusikaprogrammi WOW Sounds, töötades naiste, tüdrukute ja mittebinaarsete muusikutega, kes rakendavad muusikat kui aktivismi vormi sotsiaalsete muutuste heaks.

Kogu Shereeni töö ühendab loovuse ja sotsiaalse õigluse ning tuleneb elukestvast pühendumusest tõrjutud gruppidele, edendades kultuuridevahelist dialoogi ja ühendades erineva taustaga inimesi.