NERDS

NERDS ehk North European Resonance and Dissonance Society toob lavale Põhja- ja Baltimaade otsinguliste festivalide kuraatorprogrammi

NERDS ehk North European Resonance and Dissonance Society toob teieni meie piirkonna seikluslikumate muusikafestivalide kuraatorprogrammi. Äsjaloodud ühing liidab Põhja- ja Baltimaade eksperimentaalsele ja uuenduslikule muusikale pühendunud festivale ja organisatsioone. Ühisel jõul ja nõul valivad nad Sõltumatu Tantsu Lavale esinema kõige pöörasema artistide rivi – sürrealistlikest helimanipulaatoritest veider-elektroonika võlurite ja tulevikupopi autoriteni.

Reykjavíki kunstiliikumise Post-drefing osaline MC MYASNOI, Soome kultusbändi K-X-P kaasasutaja Kaukolampi, mõistatusliku identiteediga lätlane Lunt ning Poola kõige põnevam akordionist Zbigniew on vaid mõned nimed, keda sel intrigeerival muusikaõhtul näha võib.

NERDSi liikmed on Skaņu mežs (LV), Extreme Chill Festival (IS), Insomnia Festival (NO), Intonal Festival & Inkost (SE), Alter Festival (DK), Kontula Electronic (FI) ja CTM – Festival for Adventurous Music and Art (DE). Algatusega on pegi liitumas ka uusi tegijaid, eesmärgiga hoida meie alternatiivmuusika elurikkust ja nähtavust ning laiendada publiku kõrvaringi.

Kava

  1. LuntLV
  2. Kaukolampi / LRXYFI
  3. Sarma Gabrēna LV
  4. MC MYASNOIIS
  5. ZbigniewPL
  6. Sekret TeknikFI