TMW 2022: Philly Joe's jazzilava / Neljapäev

Philly Joe's Jazz Club (Tallinn) (Tallinn)

Jazziklubi Philly Joe’s Tallinn toob kahel õhtul, 5. ja 6. mail, jazziklubisse kokku plejaadi värskeid ja säravaid kollektiive nii Eestist, Austraaliast, Soomest, Luxemburgist, Leedust kui ka Taanist.

Oma kvartetiga esitleb debüütalbumit saksofonist Allan Järve, klaverimaailma võlud laob publiku ette Steinway artist Joonas Haavisto Trio, Maarja Aarma MA kollektiiv viib kuulajad neo-souli maastikele. R'n'B ja souliga žonleerib ka deLULU ning Madis Muuli autoriprojek LUUM lennutab atmosfääriliste elektrooniliste helide saatel kosmosesse.

Kuulda saab end Eesti ja Soome vahel jagavat noort multimuusikut Bianca Rantala ja altpopi skenes laineid löövat Alfa Collective’i. Luxemburgist toob progressiivseid jazz-rocki rahvusvahelisel tuuril viibiv klaveritrio Dock In Absolute. Taani bänd Kemaca Kinetic kirjeldab oma muusikat kui futuristlikku rock-jazz-drum’n’bass sümbioosi: Leedust tuleb sealse noore jazzigeneratsiooni bänd Brave Noises ning Austraaliast lendab power-jazzi pagasiga kohale Brekky Boy.

Kava

Dock In Absolute

Kemaca Kinetic

Brekky Boy

B!anca

Alfa Collective

deLULU