Vahetus ja tagastus | Tallinn Music Week

Vahetus ja tagastus

Muudatused, vahetus ja tagastus

Märtsikuus ostetud TMW 2020 festivalipassid, konverentsi ja festivali ühispassid (uue nimega PRO passid) ning üksikpiletid kehtivad TMW uutel kuupäevadel augustis. Kontsertide üksikpiletid kehtivad samadel nädalapäevadel (N, R, L) valdavalt samades kontserdikohtades.

Seosed COVID-19 reisipiirangutega esinevad tänavusel festivalil artistid Euroopa riikidest, kust Eestisse reisimisel ei kohaldu karantiini nõue.

 

Passid

Märtsi kuupäevaga passe ringi vahetama ei pea, need kehtivad augusti kuupäevadel (festivali nädalal on pass vaja vahetada käepaela vastu.)

Üksikkontsertide piletid

Märtsikuuks ostetud üksikkontsertide piletid kehtivad automaatselt samades kontserdikohtades ja kuupäevadel järgnevalt:

N, 26. märts – > 27. august
R, 27. märts – > 28. august
L, 28. märts – > 29. august

Kontserdipaigad, milles on toimunud muutusi:

Telliskivi Loomelinnaku väljaku vabaõhulavale on üle toodud järgmised kontserdid:

Neljapäev, 27. august: 311.ee Night (eelnevalt F-Hoone Must Saal)
Reede, 28. august: Made In Baltics & Sony Music Night (eelnevalt Vaba Lava / Salme Kultuurikeskus)
Laupäev, 29. august: Folk Stage (eelnevalt Vaba Lava / Salme Kultuurikeskus)

Laupäeval, 29. augustil toimub Jazz Stage Fotografiskas (eelnevalt Vaba Lava / Salme Kultuurikeskus)

Enne 22. juunit ostetud piletid kehtivad automaatselt uutes asupaikades. Neile kes enne 22. juunit on ostnud folgi- ja jazzilava ühispiletid, kehtib sissepääs mõlemale kontserdile (Fotografiska ja Telliskivi väljak asuvad kõrvuti).


Programmist eemaldatud üritused

Kuna festivali eelsel nädalal on koroonaviirusesse nakatunute suhtarv suurenenud üle lubatud normi Ühendkuningriigis, Taanis, Saksamaal, Šveitsis ja Belgias, ei saa neist riikidest pärinevad artistid Eestisse saabuda ilma karantiinikohustuseta.

Sellest tulenevalt ei toimu laupäevaks, 29. augustiks Noblessneri valukoja Nobeli saali planeeritud Sevkabel Porti ja Stereoleto kontserdiõhtu, kus pidid esinema Iceage Taanist ning The KVB ja Chinchilla Ühendkuningriigist. Ülejäänud sama kontserdiõhtu artistidele leitakse uued esinemisvõimalused TMW muusikaprogrammis.

Neile, kes soovivad eelmüügist ostetud TMW Sevkabel Porti ja Stereoleto kontserdiõhtu pileteid vahetada või tagasi müüa, pakuvad korraldajad alljärgnevaid võimalusi.

Vahetused 24.–29. augustil TMW infopunktis Viru Keskuse terrassil:
– vahetada TMW Sevkabel Porti ja Stereoleto kontserdiõhtu pilet kahe TMW kontserdi-vautšeri vastu, mis kehtivad pääsmena vabalt valitud kontserdiõhtutel TMW raames

Vahetused või tagastused pärast festivali:
– vahetada TMW Sevkabel Porti ja Stereoleto kontserdiõhtu pilet TMW 2021 muusikaõhtu pileti vastu
– passi või pileti tagastuse soovidega palutakse pöörduda 1.–20. septembril aadressile ticket@tmw.ee

Eelnevad programmimuudatused 

Intsikurmu Festivali õhtu: artistid on viidud üle teistele festivaliõhtutele teistes kontserdipaikades
Üle Heli festivali õhtu: artistid on viidud osaliselt üle Sveta Baaris toimuvale festivaliõhtule nimega Heaven’s Trumpet
Made In Canada: reisipiirangute tõttu ei saa Kanadast artistid sel korral Eestisse reisida, kontserdiõhtu piletid vahetatakse ringi või ostetakse tagasi
Kai Schumacheri kontsert: jääb ära
Paldiski Pühapäev: üritust sel aastal ei toimu, piletid vahetatakse ringi või ostetakse tagasi

 

August 2020 passid ja piletid on müügil nii Piletilevis kui ka TMW veebipoes.

Iga ostetud piletiga toetate festivali toimumist.

TMW festival korraldatakse vastavalt antud perioodil avalikele üritustele kehtivatele reeglitele, mis aitavad vältida koroonaviiruse levitamist või sellesse nakatumist.

TMW palub silmas pidada, et festivalile ei ole lubatud inimesed, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Riskirühma kuuluvatel isikutel (vanemaealised ja kroonilisi haiguseid põdevad inimesed) soovitame võimalusel vältida osalemist.