Piletid ja passid | Tallinn Music Week

Piletid ja passid

Ostes pileti või passi, toetad festivali toimumist.

TMW veebipoes on müügil:

festivalipassid
konverentsi ja festivali ühispassid
konverentsipassid
toetajapassid

Muusikaprogrammi kontsertide üksikpiletid on müügil Piletilevis

Kõik märtsi kuupäevadeks ostetud festivalipassid, konverentsi ja festivali ühispassid ning üksikpiletid kehtivad TMW uutel kuupäevadel augustis. Üksikpiletid kehtivad samadel nädalapäevadel (N, R, L) valdavalt samades kontserdipaikades.

Kuna tekkinud olukorras on terve muusikasektor erakordse majandusliku surve all, kutsub TMW külastajaid üles mõistvale suhtumisele. Juhul, kui see on teile majanduslikult võimalik, palume märtsi kuupäevadeks ostetud piletetite ja passide eest raha mitte tagasi küsida. Pakume ka võimalust vahetada konkreetse TMW kontserdiõhtu pilet soovi korral teise TMW ürituse pileti vastu ning festivalipass kinkekaardi vastu, mis kehtib 2021. aasta TMW festivalil või TMWi korraldava ettevõtte Shiftworks teistel üritustel.


Toeta meid

Kui teil on võimalust või soovi meid rahaliselt toetada, saate seda teha ülekandena arveldusarvele endale sobivas summas.
Iga toetus on meile oluline.

Shiftworks OÜ
a/a EE202200221025343754
Selgitus: toetus

TMW festivalipass 65 € tagab pääsu kõikidele TMW muusikaprogrammi üritustele ja sisaldab eripakkumisi teiste festivaliosade raames. Juhul, kui klubi on välja müüdud, saab festivalipassi omanik sisse eelisjärjekorras, niipea, kui klubist on piisavalt inimesi väljunud. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

Hind:
1.–8. november 35 € EARLY BIRD
9. november–15. detsember 40 €
16. detsember–10. veebruar 55 €
11. veebruar–30. august 65 €

Eelnevalt ostetud TMW 2020 festivalipass kehtib festivali uutel kuupäevadel 26.–30. augustil.

 

TMW konverentsi ja festivali ühispass 175 € (kuni 30. juunini)sisaldab:

– pääsu konverentsile
– eelis-sissepääsu muusikafestivali toimumispaikadesseTMW infomaterjale
– ligipääsu registreerunud TMW delegaatide andmebaasi

Delegaadiks registreerimiseks ja andmebaasile ligipääsu saamiseks osta pass TMW veebipoes. Piletite ostmiseks logi veebis sisse oma olemasoleva MyTMW kontoga või registreeru kasutajaks. Vali sobiv passi tüüp, täida ettenähtud infoväljad ja osta pass. Ostu kinnitus saadetakse e-mailile ning seda on alati võimalik ka näha MyTMW kontosse sisselogituna „Purchases” alt. Kinnitus tuleb festivali ajal infopunktis käepaela vastu vahetada.

1.–8. november 100 € EARLY BIRD
9. november–15. detsember 150 €
16. detsember–30. juuni 175 €
1.– 31. juuli 200 €
1.– 30. august 225 €

Eelnevalt ostetud TMW 2020 konverentsi ja festivali ühispass kehtib festivali uutel kuupäevadel 26.–30. augustil.

 

Konverentsipass 150 € tagab pääsu TMW konverentsile selle mõlemal toimumispäeval.

Eelnevalt ostetud TMW 2020 konverentsipass kehtib TMW konverentsi uutel kuupäevadel 28.–29. augustil.

 

Toetajapass 500 €

TMW missioon on toetada Eesti muusika- ja loomesektori arengut ning võrdseid võimalusi ja eneseväljenduse vabadust ühiskonnas. TMW missioon ja väärtused

TMW toimumine ja jätkusuutlikkus sõltub artistide, korraldajate, toetajate, partnerite ja piletiostjate panusest. Toetajapass on neile, kes soovivad meie festivali arengut toetada rahalise panusega. Väärtustame seda toetust kõrgelt.

TMW 2020 toetajapass sisaldab:

– pääsu TMW konverentsile EKAs 28. ja 29. augustil
– eelis-sissepääsu muusikafestivali toimumispaikadesse
– TMW infomaterjale
– kutset TMW külaliste ja partnerite vastuvõtule 27. augustil Telliskivi Loomelinnakus Fotografiska keskuses.

Toetajapassi ostmiseks logi veebis sisse oma olemasoleva MyTMW kontoga või registreeru kasutajaks. Vali sobiv passi tüüp, täida ettenähtud infoväljad ja osta pass. Ostu kinnitus saadetakse e-mailile ning seda on alati võimalik näha ka MyTMW kontosse sisselogituna „Purchases” alt. Kinnitus tuleb festivali ajal infopunktis käepaela vastu vahetada.

 

Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Pilet kaotab kehtivuse klubist lahkudes. Üksikpiletid on müügil Piletilevis

Eelnevalt ostetud TMW 2020 ürituste piletid kehtivad festivali uutel kuupäevadel 26.-30. augustil.

Tingimused

  • Pileti/passi ostmisel palume silmas pidada, et festivali üritustele ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Riskirühma kuuluvatel isikutel (vanemaealised ja kroonilisi haiguseid põdevad inimesed) võimalusel vältida osalemist.
  • Kõik passid tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktides.
  • Kõik TMW passid tagavad pääsu kõikidesse TMW muusikaprogrammi ürituste toimumispaikadesse. Konverentsi ja festivali ühispassi omanikud pääsevad toimumispaikadesse eelisjärjekorras. Juhul, kui klubi on välja müüdud, saab festivalipassi omanik sisse eelisjärjekorras niipea, kui klubist on piisavalt inimesi väljunud.
  • Kui soovite näha mõnda kindlat muusikafestivali artisti, soovitame saabuda vähemalt 30 minutit enne vastava artisti esinemisaja algust. Antud soovitus kehtib nii kõikide passitüüpide kui ka ükskpiletite omanikele.
  • Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Klubist lahkudes kaotab pilet kehtivuse.
  • Kõikidel TMW kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, kehtib vanusepiirang 18+.
  • Palume arvestada, et igal klubil ja kontserdipaigal on oma majareeglid, mis kehtivad kõikidele külastajatele.

Lisainfo: ticket@tmw.ee