Piletid ja passid | Tallinn Music Week

Piletid ja passid

Ostes pileti või passi, toetad festivali toimumist.

TMW veebipoes on müügil:

festivalipassid
PRO passid
DigiPRO passid
konverentsipassid
toetajapassid

Muusikaprogrammi kontsertide üksikpiletid on müügil Piletilevis

Kõik enne eriolukorra väljakuulutamist märtsi kuupäevadeks ostetud TMW passid ja üksikpiletid kehtivad TMW uutel kuupäevadel augustis. Üksikpiletid kehtivad samadel nädalapäevadel (N, R, L) valdavalt samades kontserdipaikades.

Kuna eriolukorra järgselt on terve muusikasektor erakordse majandusliku surve all, kutsub TMW külastajaid üles mõistvale suhtumisele. Juhul, kui see on teile majanduslikult võimalik, palume märtsi kuupäevadeks ostetud piletetite ja passide eest raha mitte tagasi küsida. Pakume ka võimalust vahetada konkreetse TMW kontserdiõhtu pilet soovi korral teise TMW ürituse pileti vastu ning festivalipass kinkekaardi vastu, mis kehtib 2021. aasta TMW festivalil või TMWi korraldava ettevõtte Shiftworks teistel üritustel.

TMW festivalipass 65 € tagab pääsu kõikidele TMW muusikaprogrammi üritustele ja sisaldab eripakkumisi teiste festivaliosade raames. Juhul, kui klubi on välja müüdud, saab festivalipassi omanik sisse eelisjärjekorras, niipea, kui klubist on piisavalt inimesi väljunud. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

Hind:
1.–8. november 35 € EARLY BIRD
9. november–15. detsember 40 €
16. detsember–10. veebruar 55 €
11. veebruar–30. august 65 €

Märtsikuuks ostetud festivalipass kehtib festivali uutel kuupäevadel augustia.

 

TMW PRO Pass (endise nimega konverentsi ja festivali ühispass) sisaldab:

– füüsilist ja digitaalset pääsu konverentsile
– füüsilist pääsu muusikafestivalile
– eelis-sissepääsu muusikafestivali toimumispaikadesse
– TMW infomaterjale
– ligipääsu registreerunud TMW delegaatide andmebaasi
– oma brändi esitlust TMW infokirjas
– kutset TMW avaõhtule ja networking üritustele
– TMW festivalitransporti

1.–8. november 100 € EARLY BIRD
9. november–15. detsember 150 €
16. detsember–30. juuni 175 €
1.– 31. juuli 200 €
1.– 30. august 225 €

Märtsikuuks ostetud konverentsi ja festivali ühispass ehk uue nimega PRO PASS kehtib festivali uutel kuupäevadel  augustis

 

DigiPRO pass 75 € tagab ligipääsu konverentsi voogedastusele ja salvestustele, sealhulgas töötubadesse, ümarlaudadele ja kiirkohtumistele läbi Zoomi platvormi. Lisaks annab DigiPRO ligipääsu TMW delegaatide andmebaasile ja võimaluse reklaamiks TMW uudiskirjas.

Konverentsipass 150 € tagab nii füüsilise kui ka digitaalse pääsu TMW konverentsile selle mõlemal toimumispäeval, sh konverentsi voogedastusele ja salvestustele, töötubadesse, ümarlaudadele ja kiirkohtumistele läbi Zoomi platvormi. Lisaks annab konverentsipass ligipääsu TMW delegaatide andmebaasile

Märtsikuuks ostetud TMW konverentsipass kehtib uutel augusti kuupäevadel

 

Toetajapass 225 €

TMW missioon on toetada Eesti talendi ning muusika- ja loomesektori arengut.

TMW toimumine ja jätkusuutlikkus sõltub artistide, korraldajate, toetajate, partnerite ja piletiostjate panusest. Toetajapass on neile, kes soovivad meie festivali arengut toetada rahalise panusega. Väärtustame seda toetust kõrgelt.

TMW 2020 toetajapass sisaldab:

– füüsilist ja digitaalset pääsu TMW konverentsile EKAs 28. ja 29. augustil
– eelis-sissepääsu muusikafestivali toimumispaikadesse
– TMW infomaterjale
– oma brändi esitlust TMW infokirjas
– kutset TMW avaõhtule ja networking üritustele
– TMW festivalitransporti
– Meet & greet TMW tiimiga

 

Kui teil pole soovi või võimalust festivalil osaleda, ent soovite meid rahaliselt toetada ka ilma passi ostmata, saate seda teha ülekandena arveldusarvele endale sobivas summas.

Iga toetus on meile ülioluline.

Shiftworks OÜ
a/a EE202200221025343754
Selgitus: toetus

 

Passi ostmiseks logige veebis sisse oma olemasoleva MyTMW kontoga või registreeruge kasutajaks. Valige sobiv passi tüüp, täitke ettenähtud infoväljad ja ostke pass. Ostu kinnitus saadetakse e-mailile ning seda on alati võimalik näha ka MyTMW kontosse sisselogituna „Purchases” alt.

 

Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Pilet kaotab kehtivuse klubist lahkudes. Üksikpiletid on müügil Piletilevis

Märtsikuuks ostetud TMW 2020 ürituste piletid kehtivad festivali uutel kuupäevadel 26.-30. augustil.

Tingimused

  • Pileti/passi ostmisel palume silmas pidada, et festivali üritustele ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Riskirühma kuuluvatel isikutel (vanemaealised ja kroonilisi haiguseid põdevad inimesed) võimalusel vältida osalemist.
  • Kõik füüsilist kohalolu võimaldavad passid tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktides.
  • Kõik TMW passid tagavad pääsu kõikidesse TMW muusikaprogrammi ürituste toimumispaikadesse. PRO passi ja toetajapassi omanikud pääsevad toimumispaikadesse eelisjärjekorras. Juhul, kui klubi on välja müüdud, saab festivalipassi omanik sisse eelisjärjekorras niipea, kui klubist on piisavalt inimesi väljunud.
  • Kui soovite näha mõnda kindlat muusikafestivali artisti, soovitame saabuda vähemalt 30 minutit enne vastava artisti esinemisaja algust. Antud soovitus kehtib nii kõikide passitüüpide kui ka ükskpiletite omanikele.
  • Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Klubist lahkudes kaotab pilet kehtivuse.
  • Kõikidel TMW kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, kehtib vanusepiirang 18+.
  • Palume arvestada, et igal klubil ja kontserdipaigal on oma majareeglid, mis kehtivad kõikidele külastajatele.

Lisainfo: ticket@tmw.ee