Piletid ja passid | Tallinn Music Week

Piletid ja passid

Tere tulemast TMW festivalile! Tule oma lemmikartisti kuulama või konverentsist osa saama või võta festivalilt kõik, mis võtta annab.

Pakume oma külastajatele eri tüüpi passe. Konverentsi ja festivali ühispass sisaldab lisaks muusikafestivalile pääset TMW konverentsile ning pakub võimalust laiendada muusikatööstuse kontaktide võrgustikku. Festivalipass sisaldab pääsu kõigile muusikafestivali üritustele. Passe saab osta TMW veebipoest.

Festivalipass tagab pääsu kõikidele muusikafestivali üritustele ja sisaldab eripakkumisi teiste festivaliosade raames.

Hinnad:

1.–8. november 35 € EARLY BIRD

9.–30. november 40 €
1. detsember – 29. veebruar 55 €
1. – 28. märts 65 €

Konverentsi ja festivali ühispass tagab pääsu TMW konverentsile ja kontaktüritustele ning eelis-sissepääsu muusikaprogrammi kontsertidele ja klubiõhtutele. Samuti saab antud passi omanik festivali tutvustavaid materjale, sooduspakkumisi kogu festivalinädala vältel ning võimalust personaliseeritud programmisoovitusteks.

Konverentsi ja festivali ühispass sisaldab:

  • konverentsipääset
  • eelis-sissepääsu muusikafestivali toimumispaikadesse
  • TMW infomaterjale
  • ligipääsu registreerunud TMW delegaatide andmebaasi

Delegaadiks registreerimiseks ja andmebaasile ligipääsu saamiseks osta pass TMW veebipoes. Piletite ostmiseks logi veebis sisse oma olemasoleva MyTMW kontoga või registreeru kasutajaks. Vali sobiv passi tüüp, täida ettenähtud infoväljad ja osta pass. Ostu kinnitus saadetakse e-mailile ning seda on alati võimalik ka näha MyTMW kontosse sisselogituna „Purchases” alt. Kinnitus tuleb festivali ajal infopunktis käepaela vastu vahetada. Delegaatide andmebaas avaldatakse TMW veebis detsembris 2019.

Hinnad:

1.–8. november 100 € EARLY BIRD
9.–30. november 150 €
1. detsember – 29. veebruar 175 €
1.–28. märts 225 €

Konverentsipass tagab pääsu TMW konverentsile selle mõlemal toimumispäeval. Konverentsipassid tulevad müüki märtsis 2020, kui kogu konverentsi programm on avalikustatud.

 

Üksikpiletid

TMW muusikaprogrammi ürituste üksikpiletid tulevad müügile programmi väljakuulutamisel veebruaris 2020 Piletilevi müügipunktides ja veebilehel. Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Pilet kaotab kehtivuse klubist lahkudes.

Tingimused

Kõik passid tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktides.

  • Kõik TMW passid tagavad pääsu kõikidesse TMW muusikaprogrammi ürituste toimumispaikadesse. Konverentsi ja festivali ühispassi omanikud pääsevad toimumispaikadesse eelisjärjekorras. Juhul, kui klubi on välja müüdud, saab festivalipassi omanik sisse eelisjärjekorras niipea, kui klubist on piisavalt inimesi väljunud.
  • Kui soovite näha mõnda kindlat muusikafestivali artisti, soovitame saabuda vähemalt 30 minutit enne vastava artisti esinemisaja algust. Antud soovitus kehtib nii kõikide passitüüpide kui ka ükskpiletite omanikele.
  • Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Klubist lahkudes kaotab pilet kehtivuse.
  • Kõikidel TMW kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, kehtib vanusepiirang 18+.
  • Palume arvestada, et igal klubil ja kontserdipaigal on oma majareeglid, mis kehtivad kõikidele külastajatele.

Lisainfo: ticket@tmw.ee