TMW is presented by Telia

Terviseohutus

Eesti riik on otsustanud, et kontrollitud kultuurisündmused toimuvad! Nii ka Tallinn Music Week (TMW).

Kui olete festivalile tulemas, võib teil olla küsimusi terviseohutuse kohta. Järgnevast saate paremini aimu, mida teeb terviseohutuse jaoks TMW ja kuidas saate ise panustada. Festival korraldatakse vastavalt avalikele üritustele kehtivatele reeglitele, mis aitavad minimeerida võimalikku koroonaviiruse levitamist või sellesse nakatumist. 

Kuidas festivalil osaleda saab? 

  • EL-i digitaalse COVIDi-tõendiga, mis näitab, et oled kas: 
    • Vaktsineeritud 
    • Koroonaviiruse läbi põdenud 
    • Saanud negatiivse PCR testi tulemuse viimase 72 tunni jooksul 
  • Kiirtestiga, mis kehtib 48 tundi ja mida saab kohapeal 8 euro eest teha  

Kiirtest annab võimaluse festivalil osaleda ka neile, kes end vaktsineerida ei saa, soovitame aga kõigil teistel end võimalikult kiiresti vaktsineerida, et hoida enda ja lähedaste tervist ning aidata ühiskondliku elu avatuna hoida. Tõendi saad luua patsiendiportaalis digilugu.ee. Tõendi (oluline on QR kood!) saab salvestada telefoni või printida välja ning see kehtib koos isikut tõendava dokumendiga.

Kiirtestimine

TMW pakub kiirtestimise võimalust maksumusega 8 eurot. Testi eest tasub külastaja, arveldamine toimub vaid kaardimaksega. 

Negatiivse testivastuse saanud isik saab vastava käepaela, mis kehtib 48 tundi.


TMW kiirtestimise punktid:

Kultuurikatel (Põhja pst 27a) – korstna poolses sissepääsus 

• N, 30.09 kl 16.30–22:00

• R, 1.10 kl 17.00–00.00 

Nordic Hotel Forum (Viru väljak 3) – 1. korrusel
• N, 30.09–L, 2.10 kl 8.00–00.00

Telliskivi Loomelinnaku väljak (Fotografiska Tallinn vastas)
• N, 30.09–L, 2.10 kl 15.00–00.00

Klubi HALL (Peetri 6) 

• R, 1.10 – L, 2.10 19.00–02.00


Tervisekontroll TMW linnafestivali üritustel


Kõigil õues toimuvatel üritustel – linnalava-kontserdid, installatsioonid, ekskursioonid – kontrolli ei toimu.Kõigil siseruumides toimuvatel üritustel – Jutud, galeriinäitused, filmilinastused – kontrollitakse tervisetõendit. Kiirtestimist ei pakuta.


Mida teeb festival?

Kontrollime kontserdipaikades sisenejate tõendeid ja pakume kiirtestimise võimaluse lisatasu eest. Jälgime, et kõigis festivali toimumispaikades oleksid täidetud nõuetele vastavad hügieenitingimused ning saadaval käte desinfitseerimise vahendid ja kaitsemaskid (maski kandmine on festivalil vabatahtlik).

Mida teen mina?

Lähtume põhimõttest, et loome nõuetele vastava keskkonna, kuid iga inimese vastutus on jälgida oma tegevust ja käitumist, et hoida enda ja lähikondsete tervist. Võimalikult ohutu keskkond sünnib korraldaja ja külaliste koostöös, oma tervist saab kaitsta aga iga osaleja ise.

TMW palub silmas pidada, et festivalile ei ole lubatud inimesed, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused).