TMW is presented by Telia

Esinemisavaldused

TMW 2022 esinemisavalduste esitamine on lõppenud!


Taotlused on oodatud mistahes muusikastiilide esindajatelt, nii sooloartistidelt kui ka suurematelt kollektiividelt.


TMW 2022 kuupäevad:

  • Muusikafestival: N, 5. mai – L, 7. mai
    Üle 150 artisti meilt ja mujalt Tallinna parimates kontserdisaalides ja klubides
  • Konverents: R, 6. mai – L, 7. mai
    Hübriidformaadis konverentsil osaleb ligi 1000 rahvusvahelise muusikatööstuse professionaali. Arutelupaneelid, esitlused ja spetsiaalselt artistidele suunatud programmid
  • Linnafestival: K, 4. mai – P, 8. mai
    Päevased avastusretked linnalava-kontsertidest kunsti- ja toidumaailmani

TMW PAKUB

Kõikidele esinejatele:

– TMW 2021 PRO passe kõikidele artistidele / artistikollektiivi liikmetele ja ühele esindajale (reeglina managerile) artisti kohta, mis võimaldab osaleda TMW muusikafestivalil (kohapeal )ja konverentsil (kohapeal ja veebis), sealhulgas spetsiaalselt artistidele suunatud töötubades ja mentorlustundides.
– Võimalust end esitleda ligikaudu 1000 muusikatööstuse ja -meedia esindajale
– Ligipääsu TMW PRO digiplatvormile ning networking võimalust olulisemate Eesti, Baltikumi ja Põhjamaade ning valiku rahvusvaheliste muusikatööstuse esindajate ja otsustajatega
– Kajastusvõimalusi üleriigilises eesti- ja venekeelses ning rahvusvahelises meedias
– Võimalust tutvustada festivalil uut loomingut, mida soovite tutvustada laiemale sihtgrupile ja rahvusvahelistele spetsialistidele.
Backline’i, heli-, valgus- ja videoprojektsiooni tehnikat vastavalt avalduses esitatud tehnilisele raiderile
– Professionaalse produktsioonitiimi tuge esinemisel artisti profiilile sobivaimal festivali esitlusõhtul ja toimumispaigas

ERIPAKKUMISED EESTI ARTISTIDELE

– Artistinõustaja teenus, mis aitab festivaliks ette valmistuda
– Võimalus kutsuda rahvusvahelisi muusikatööstuse spetsialiste oma esinemist vaatama
– Võimalus koos festivali promo- ja produktsioonitiimiga välja töötada ja läbi viia oma uue loomingu (plaadi, video jm) esitlust ja turundust festivali raames

PAKKUMISE TINGIMUSED

– Festival ei kata reisikulusid ja ei maksa esinemistasusid
– Artisti poolt kinnitatud esinemist ei saa ilma tungiva põhjuseta (tervislik seisund, rahvusvahelised reisipiirangud vms) tühistada. Mõjuva põhjuseta esinemise tühistanud artistilt võidakse nõuda artisti esinemisega seotud festivali poolt tehtud kulutuste hüvitamist.

– Juhul kui reisite festivaliks Eestisse välisriigist, on vajalik kehtiva COVID-19 tervisetõendi olemasolu.

– Festivali meediapartneritel on reklaami/kajastuse eesmärgil lubatud kõikide artistide esinemisi  pildistada, salvestada või üle kanda. Üksikasjad täpsustatakse festivali eel. 

Festivali esinejad valitakse TMW programmitiimi poolt, kuhu kuuluvad nii Eesti kui ka rahvusvaheliste muusikaorganisatsioonide esindajad ning erinevate žanrite ja skenede asjatundjad.

Kõikide avalduse esitanud artistidega võetakse ühendust jaanuaris 2022 avalduses märgitud esindaja meiliaadressil. Teavitus kandideerimise tulemusest saadetakse ka artistidele, keda programmi ei valita.

Programmi kinnitatud  artistid  kuulutatakse välja järk-järgult veebruaris ja märtsis  2022. 

TMW 2022 korraldatakse vastavalt festivali toimumise ajal avalikele üritustele kehtestatud  reeglitele, mis aitavad vältida koroonaviiruse levikut. Kui koroonaviiruse levikust tingituna korraldatakse festival plaanitust erinevas või vähendatud formaadis, teavitatakse sellest ka kõiki festivali esinejaid ja koostööpartnereid.

Lisaküsimused või avalduse esitamisel tekkivad tehnilised probleemid: info@tmw.ee