Esinemisavaldused

TMW 2025 festivalile saab esinemisavaldusi esitada kuni 4. novembrini 2024. Avalduse esitamine.


Taotlused on oodatud mistahes muusikastiilide esindajatelt, nii sooloartistidelt kui ka suurematelt kollektiividelt.
TMW 2025 kuupäevad:

  • Muusikafestival: N, 3. aprill – L, 5. aprill
    Umbes 175 artisti erinevatest žanritest ja skeenedest üle kogu Euroopa ja kaugemalt astuvad üles Tallinna parimates sündmuspaikades umbes 15 000 külastajale ning 1000 muusikatööstuse professionaalile rahvusvahelistelt turgudelt ning Balti- ja Põhjamaade regioonist.
  • Konverents: R, 4. aprill – L, 5. aprill
    Konverentsil osaleb ligi 1000 rahvusvahelise muusikatööstuse professionaali. Kavas on arutelupaneelid, esitlused ja spetsiaalselt artistidele suunatud programmid, mida on võimalik jälgida ka veebis TMW PRO platvormil.
  • Linnafestival: N, 3. aprill – P, 6. aprill
    Päevased avastusretked linnalava-kontsertidest kunsti- ja toidumaailmani
Kitty Florentine @ Intsikurmu Lava, F-hoone 2024 (Foto: Sandra Süsi)
TMW PAKUB

Kõikidele esinejatele:

– TMW 2025 PRO passe kõikidele artistidele/artistikollektiivi liikmetele ja ühele esindajale (reeglina managerile) artisti kohta, mis võimaldab osaleda TMW muusikafestivalil ja konverentsil (kohapeal ja veebis), sealhulgas spetsiaalselt artistidele suunatud töötubades ja mentorlustundides
– Võimalust end esitleda ligikaudu 1500 muusikatööstuse ja -meedia esindajale
– Ligipääsu TMW PRO digiplatvormile ning networking võimalust olulisemate Eesti, Baltikumi ja Põhjamaade ning valiku rahvusvaheliste muusikatööstuse esindajatega
– Kajastusvõimalusi üleriigilises ja regionaalses eesti- ja venekeelses ning rahvusvahelises meedias
– Võimalust tutvustada festivalil uut loomingut, mida soovite tutvustada laiemale sihtgrupile ja rahvusvahelistele spetsialistidele.
Backline’i, heli-, valgus- ja videoprojektsiooni tehnikat vastavalt avalduses esitatud tehnilisele raiderile
– Professionaalse produktsioonitiimi tuge esinemisel artisti profiilile sobivaimal festivali esitlusõhtul ja toimumispaigas
– Ettevalmistav infotund Zoomi vahendusel

ERIPAKKUMISED EESTI ARTISTIDELE

– Võimalus kutsuda rahvusvahelisi muusikatööstuse spetsialiste oma esinemist vaatama
– Võimalus koos festivali promo- ja produktsioonitiimiga välja töötada ja läbi viia oma uue loomingu (plaadi, video jm) esitlust ja turundust festivali raames
– Nõustamiskohtumised TMW tiimiga, mis aitavad festivaliks ette valmistuda

PAKKUMISE TINGIMUSED

– Festival ei kata reisikulusid ja ei maksa esinemistasusid
– Artisti poolt kinnitatud esinemist ei saa ilma tungiva põhjuseta (tervislik seisund, rahvusvahelised reisipiirangud vms) tühistada. Mõjuva põhjuseta esinemise tühistanud artistilt võidakse nõuda artisti esinemisega seotud festivali poolt tehtud kulutuste hüvitamist.
– Festivali meediapartneritel on reklaami/kajastuse eesmärgil lubatud kõikide artistide esinemisi pildistada, salvestada või üle kanda. Üksikasjad täpsustatakse festivali eel. 

Plattenbau @ Blowup, Paavli Kultuurivabrik (Foto: Tanel Tero)

Festivali esinejad valitakse TMW programmitiimi poolt, kuhu kuuluvad nii Eesti kui ka rahvusvaheliste muusikaorganisatsioonide esindajad ning erinevate žanrite ja skenede asjatundjad.

Kõikide avalduse esitanud artistidega võetakse ühendust hiljemalt jaanuaris 2025 avalduses märgitud esindaja meiliaadressil. Teavitus kandideerimise tulemusest saadetakse ka artistidele, keda programmi ei valita.

2024. aasta muusikaprogrammi kinnitatud artiste saad vaadata SIIT.

Lisaküsimused või avalduse esitamisel tekkivad tehnilised probleemid: info@tmw.ee