Konverentsist

TMW 2023 leiab aset 10.14. maini ja konverents 12.13. maini 2023. Programm kuulutatakse välja 2023. aasta kevadel.


R, 12.13. mai 2023 ┃ Nordic Hotel Forum, TALLINN

Seotud uudised:

12.05.2022 Tallinn Music Week 2022 tõi Tallinnas kokku 10 735 ja Narvas 6904 festivalikülastust


TMW konverentsi teemade ring ulatub muusikatööstuse seminaridest popkultuurilooliste vestluste ja valdkondade üleste tulevikukäsitlusteni. Konverents pakub huviväärset nii muusikavaldkonna tegijaile, kultuuriedendajatele kui ka erinevate sektorite ettevõtjatele ja poliitikakujundajatele.

12.13. mail Tallinnas Nordic Hotel Forumis toimuv TMW 2023 konverents saab teoks nii kohapealset kui ka veebipõhist osalust võimaldavas hübriidformaadis. Kogu programm kuulutatakse järk-järgult välja 2023 jaanuarist kuni aprillini. Konverentsi muusikatööstuse seminaride programm sünnib koostöös Eesti muusika arenduskontori Music Estoniaga.


TMW konverentsil on aegade jooksul esinenud paljud muusikatööstuse niiditõmbajad ja suunanäitajad, teiste seas plaadimärgi Sire rajaja Seymour Stein, mõjukad managerid Simon Napier-Bell ja Peter Jenner, popkultuuriloo kaardistajad nagu Simon Reynolds ja Adam Harper, muusikutest publitsistid nagu Bob Stanley (St Etienne), Viv Albertine (The Slits) ja John Robb (The Membranes), protestipungi kooslus Pussy Riot ning muusik ja helilooja Barry Adamson (Magazine, koostööd Nick Cave’iga).

TMW konverentsil on sõna saanud ka paljud eri valdkondade visionäärid, praktikud ja poliitikakujundajad, teiste seas USA ettevõtja ja filantroop Hamdi Ulukaya, kunstnik ja filmitegija Tillett Wright, geeniteadlane Lili Milani, Euroopa Parlamendi liige Julia Reda, Silicon Valley äri-ingel Fadi Bishara, Briti kaasaegse disaini võtmekuju Malcolm Garrett ning Soome ettevõtja ja kultuurivedur Gunvor Kronman

TMW konverents 2015. Viv Albertine’i intervjueerib John Robb. Foto: Tõnu Tunnel
President Toomas Hendrik Ilves, Billy Bragg ja Artemi Troitski TMW 2021 konverentsil. Foto: Aron Urb
TMW 2021 konverents tehnoklubis HALL. Photo: Jaanar Nikker